הקורס השלם לקריאה מהירה
.

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *לימוד ותרגול של קריאה מהירה מביא לקפיצה מיידית במהירות הקריאה של 30% - 150%, כלומר אם עכשיו מתאפשר לך לקרוא בדקה 200 מילים, ברגע שהקריאה שלך תיעשה תוך תוך שימוש בטכניקות שאני מלמדת, מהירות הקריאה שלך תעלה לבין 260 – 500 מילים בדקה. עם המשך האימון והתרגול, יתאפשר לך שיפור של עד 500%, כלומר לקרוא עד 1,000 מילים בדקה.

אז אם כבר הבנת שיש לך שאיפה לקרוא מהר יותר בפחות מאמץ, להצליח להתמודד עם כמויות גדולות של חומרי לימוד לפני מבחנים או אתגרים בעבודה, לזכור יותר טוב ולהבין את מה שקראת אחרי פעם אחת, אם חשוב לך להיות עם בטחון עצמי גבוה הנובע מלמידה מהירה ואפקטיבית של ספרים, מאמרים, קבצי נתונים ודפי אינטרנט, יחד עם פיתוח עצמאי ושיפור מתמיד של יכולות המוח שלך שלך, שיביא אותך להתגבר על כל אתגר לימודי , או עסקי גם אם זה נראה לא פשוט,

אני מתחייבת לעשות את כל מה שאני יכולה כדי שתשיג את היעד הזה שלך!

ועל זה יש לך אחריות מלאה!

אני מאמינה בקורס שלי ובמה שאני מציעה לך ולכן, אני נותנת לך אחריות מלאה של 15 יום מיום קבלת הערכה, במהלכם יתאפשר לך להשתמש בו, ללמוד אותו ולתרגל איתו כרצונך. ובכל מקרה, אם במהלך 15 הימים החלטתך תהיה שהקורס אינו מתאים לך, מכל סיבה שהיא , מספיק יהיה לשלוח לי אותו בחזרה ואחזיר לך את כספך, עד השקל האחרון.

הנה תעודת האחריות שלי : 

שמי שולמית אסיף ואני המומחית הגדולה בישראל להכשרת אנשים ללמידה איכותית ומהירה ולהכשרתם לשיפור של יכולות הלימוד שלהם באופן עצמאי.

תחת הכשרתי למדו והגיעו להצלחות חדשות מעל 2,000 איש, חלקם במקומות כמו אוניברסיטת בן גוריון, בבאר שבע, שם אני מלמדת כבר 5 שנים, האוניברסיטה העברית, המכללה למנהל המסלול האקדמי, המרכז הבינתחומי, המכון הטכנולוגי חולון, בתי ספר למחוננים בכפר סבא וברעות, בפרויקטים כמו "ניצני מדבר", "אופקים להייטק", "קרן הישג", בחברות כמו NDS, CA ומקומות רבים אחרים.בין התלמידים שלי יש הרבה סטודנטים, גם לתארים מתקדמים, עורכי דין, רואי חשבון ואנשי עסקים, אך גם תלמידי תיכון ומכינות.

הנה כמה מהדברים שאומרים עלי אנשים שלמדו אצלי:

גל ווינשטוק מספר על ההישגים תודות לקורס השלם לקריאה מהירה

עדות של אסף פרסיה, מנהל פרויקטים סוציאליים ובעל הוצאה לאור

מה שכתב לי ליאור ביום האחרון לאימוןעברתי את תרגול הקריאה המהירה לפני שנתיים, בתקופת שירות הסדיר שלי. באותה תקופה שרתתי בחברון. הבאתי לבסיס כ-30 ספרים שונים, והתחלתי לתרגל בין השמירות כשאני מקדיש לזה שעה ביום, על אף העייפות.

לקח לי כ-20 יום עד שהרגשתי שאני מצליח ושאני מבין את מה שאני קורא. לקראת סוף תקופת התרגול הצלחתי לקרוא ספר פרוזה של 250 עמודים בשעה ורבע, וליהנות.

בהמשך השירות, נוכחתי לדעת בכמה הזדמנויות שונות שהקריאה המהירה שיפרה לי את היכולות בכמה רמות: בקורס קצינים, הייתי קורא את הספרים בקריאה מהירה, לומד הרבה פחות מאחרים – ומקבל ציונים גבוהים במבחנים (פשוט שחררתי…). כשנדרשתי לעשות עבודה בבה"ד 1 על ספר מסוים, קראתי עוד 4 ספרים אחרים (עיוניים) כדי לקבל רקע איכותי.

חשוב לציין שהשקעתי אפילו פחות זמן מאחרים כדי לקרוא את כל הספרים האלה. בהמשך, בתפקידי כקצין, הרגשתי שאני מצליח לקלוט ולהבין דברים במהירות גדולה יותר, וכן הצלחתי ליישם רעיונות בצורה איכותית (הכול פשוט הסתדר). היו שיעורים שהייתי נרדם בהם, ומיד אח"כ ניגש למבחן – ובכל זאת מקבל 75 -80, כי פתאום הכרתי את חומר הלימוד (הוא נקלט לי בתת-מודע…) .

 כיום, שנתיים אחרי, אני ממשיך לקרוא ספרים בקצב מהיר(אפילו באנגלית) כשהבנתי הכול. אני מרגיש שהתרגול הקפיץ לי את היכולות של המוח – ומאמין שאני יכול לשדרג את היכולות שלי בעוד כמה רמות למעלה במידה ואקדיש לכך זמן ואאמן את עצמי עוד.

לסיכום, אני ממליץ בחום על הקריאה המהירה ".

אביב שור

תצלום מסך מתוך קבוצת הפייסבוק הסגורה של המתאמנים בקריאה מהירה" היי שולמית,בתחילת הלימוד, אני חייב להודות- היו לי ספקות לא מעטים. האם זה אפשרי לקרוא במהירות של יותר משני עמודים לדקה? הרי זה בלתי אפשרי לקרוא ולהבין בכזו מהירות. ובכן, טעיתי. בגדול! את הסקפטיות הטיפשית והמיותרת למדתי לזנוח כבר מההתחלה, ובאמת, גיליתי שזה לא רק שאפשר לקרוא יותר משני עמודים לדקה-אלא הרבה מעבר לזה. כיום אני יכול לקרוא בזכות שולמית 5 עמודים לדקה, ולהבין אותם בצורה עמוקה יותר מאי פעם.

אני מאמין שבכלי הזה אשתמש עוד המון בחיי- בבגרויות, באוניברסיטה ועוד ועוד... אני מאושר שזכיתי ללמוד איך לקרוא כשורה, ואני בהחלט מאמין שניתן להשתמש בכלי הזה בכל גיל, בכל הזדמנות ולכל מטרה. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לך מקרב לב, אני באמת מאושר שזכיתי ללמוד איך להשתמש במוח (ולרסן את השומר...) כמו שצריך.

המשך שבוע נפלא ונשתמע בקרוב".

דייב בן-דור
תלמיד חטיבת ביניים

נ., סטודנטית לרפואה

* סיסמה לצפייה medicine

תצלום מסך מתוך קבוצת הפייסבוק הסגורה של המתאמנים בקריאה מהירה" כשהתחלתי ללמוד קריאה מהירה וראיתי את ההשראה שמפעילה את שולמית, מיד התעוררה בי ההשראה הצלחתי לחבר את עצמי ללמה זה יעזור לי, למה הלימוד הזה יהיה משמעותי עבורי בכדי להשיג את המטרות שלי בחיים.

שולמית מלאה בביטחון ומעבירה את הטכניקה בצורה שמערימה על המוח של המשתתפים. לפני כל התנגדות שהמוח רצה להעלות, שולמית מקדימה ומסבירה בדיוק איך להתמודד עם ההרגלים הישנים, חרדת הביצועים, הפרפקציוניזם, ההערכה נמוכה בקשר לעצמך ועוד כל מיני הרגלים וכמובן אילו חלקים במוח שלנו יהיו שם לטפח את ההתנגדויות שלנו – כדאי שנכיר אותם ונדע להתמודד איתם! הקריאה שלי השתפרה כבר בפעם השנייה שבדקנו במהלך התרגול ועכשיו בשלב שאני מתאמנת אני רואה את יכולת הקריאה והקליטה שלי. אני יכולה לספר על היכולת שלי כרגע לקרוא ספר בשעה – אבל זה בדיוק מה שמפעיל את ההתנגדויות במוח שלנו "איך זה יכול להיות ?? " זה יכול להיות! ומה שיותר משמעותי מזה שאנחנו לומדים להתמודד עם התנגדויות בכל תחום בחיינו.

קריאה מהירה יכולה להתאים לכל אחד! גם למי שלא צריך ללמוד כמויות עצמות של חומר או ליהנות מקריאה יותר מהירה, למרות שאחרי זה התשוקה לקרוא ספרים גדולה יותר!הגיע הזמן לגלות את הגאונות שבנו! תודה שולמית וכל הצוות הערכה רבה שלוחה אליכם ".

שחר כהן, סטודנטית לפסיכולוגיהקריאה מהירה פתחה אופקים חדשים במוחי ואפשרויות חדשות. הוא מאפשר לי ליצור קישורים בין רעיונות, להתמודד עם כמות ואיכות של חומרים שבדמיוני היו מעבר ליכולתי להתמודדות בזמן נתון. אני מצליחה להפיק מעצמי בהירות מחשבתית ודיוק רק לעין ערוך בגישתי המחקרית והבינאישית כאחד.

טל בלבן-דותן, חוקרת מוח"יום לאחר התרגול כבר קראתי 80 עמודים ב-20 ד' וזה משהו שממש לא עשיתי קודם"
ד"ר רבקה ברגר, רופאה בבי"ח סורוקה
ומרצה בבי"ס לרפואה באונ' בן גוריון

ילדים, נערים, צעירים ומבוגרים בגילאי 13-88 הגבירו את מהירויות הקריאה שלהם במאות אחוזים והגיעו להישגים יוצאי דופן בבית הספר, בתיכון, בבגרויות, בלימודים בצבא, בפסיכומטרי, באוניברסיטה כסטודנטים לתארים ראשון, שני ושלישי במקצועות שונים שביניהם עריכת דין, היי-טק, מקצועות ההנדסה השונים, פסיכולוגיה, ועוד. וכמובן גם אנשי הוראה - פרופסורים הבאים לשפר את מיומנויות הקריאה שלהם.

אם ברשימה הבאה נמצא  אפילו דבר אחד ש"מדבר" אליך, אני ממליצה לך מאוד להמשיך לקרוא:יש לך יותר ויותר חומר לקרוא אבל הזמן שאותו ניתן לך להקדיש לכך הולך ומתמעט.

רוב החומרים שקראת מלאים במידע לא רלוונטי שמבזבזים את הזמן שלך ולכן לו היה לך אפשר לדלות מהחומר הנקרא רק את המידע שדרוש לך זה היה מאוד עוזר לך.

ברור לך שיש אנשים שקוראים הרבה יותר מהר, אבל קשה לך להאמין שזה אפשרי גם לך.

אחרי שקראת חומר, נשאר לך בזיכרון רק מעט ממנו וצריך לקרוא שוב.

הצורך להספיק, לקרוא ולדעת הכל מלחיץ אותך

אין לך אפשרות להגיע לעשות דברים שכיף לך לעשות.

קשה לך בלימודים, ללמוד עולה לך בהרבה מאמץ.

ערמות של חומר קריאה מחכות לך אך נראה לך שלשנות את הרגלי הקריאה ידרוש יותר מידי מאמץ

מבחנים מלחיצים אותך וההכנה למבחנים כבר הפכה לסיוט.

ומרוב קשיים, ברור לך כבר שחייבים להיות כמו כולם, שלעשות שינוי צריך להיות קשה מאוד, שחייבים לדחות את השאיפות הגדולות שלך כי יש אנשים, אפילו קרובים לך, שאומרים לך שאי אפשר.אז מה בעצם דרוש לך, מה יכול לעזור לך להתקדם בחיים למקומות שחשובים לך?

הקדשתי את חיי ללימוד ולמחקר של שיטות וטכניקות המאפשרות לנהל את הידע דרך שיפור יכולת הקליטה המהירה של נתונים, ארגון הידע ושיפור הזיכרון. כתוצאה של עיבוד הידע הזה הכנתי עבורך פתרון מקיף וחדשני.

האנשים שאיתם אני הכי נהנית לעבוד הם אלה שמוכנים להרחיב את המסגרת שלהם בעוד סנטימטר, שמתמודדים עם אתגרים ורוצים באמת להצליח בלימודים ובכלל בכל תחומי החיים. אלו אותם אנשים שיודעים שיש יותר, שאפשר לעשות דברים אחרת, ברוגע, בסבלנות, להציב את הרף גבוה ולראות אותו מתקרב בכל רגע, דרך הצלחה קטנה אחת ועוד אחת ועוד אחת.

למען השיפור וההצלחה של אנשים כאלה התחייבתי לעשות הרבה יותר.
כחלק מההתחייבות העמוקה הזו סקרתי ושאלתי מעל 4,000 אנשים ובדקתי את הצרכים האמיתיים שלהם, הבנתי לעומק מהם הדברים שיעשו עבורם קפיצה וכך הכנתי עבורך את אותו פתרון כולל ויסודי. בעזרתו תוכל להשיג את הדברים הבאים:

יתאפשר לך להתגבר על כמויות גדולות של חומרי קריאה (וודאי זכורים לך אחוזי השיפור עליהם דיברתי בתחילת העמוד).

יתאפשר ליצור מיקוד ולדלות את העיקר מכל טקסט או ספר.

יהיו לך ברורים ההרגלים שעליך לטפח כדי להגדיל את מהירות הקריאה שלך עוד ועוד.

יתאפשר לך לזכור יותר טוב את מה שקראת ולהבין יותר

יהיה לך הידע כיצד להציב מטרות לקריאה מדויקת ואפקטיבית יותר.

יהיה לך אפשרי להשיג רוגע פנימי בכדי לשפר את יכולת הקריאה שלך.

תהיה לך הנאה מהקריאה ועדיין להשיג תוצאות מרשימות.

יהיו לך כלים בעזרתם להשתמש במוח שלך אחרת.

יהיה לך הידע כיצד להיעזר במיומנויות של קריאה מהירה כדי לנהל ולהחליט טוב יותר

ניתן לך יהיה למפות את מה שקראת לטובת הזיכרון בעתיד.

מה שחשוב לי הוא שיתאפשר לך לקרוא מהר מאוד ולהפעיל את המוח שלך בצורה חדשה ושונה ממה שיכולת עד עכשיו.

מיד אספר לך על "הקורס השלם לקריאה מהירה" שגם אם טעמת חומרים ממנו נכונה לך הפתעה מהאיכות ומהשיפור המהיר שלך כשהספר הראשון יהיה בידך ונעשה ביחד את הצעד הראשון בדרכך החדשה, צעד גדול עבור ההצלחה שלך.

2 Wise-Up

הקורס השלם מכיל 11 בונוסים אשר יעמידו לרשותך ארגז כלים שלם כדי לנהל את הידע שלך: לקלוט, לאחסן ולשלוף מהזיכרון, מכלול שאני קוראת לו To Wise-Up

1. ליווי של תהליך האימון במשך 45 יום

אנו מלווים את תהליך האימון שלך בקריאה מהירה במשך 45 יום. בכל יום יתקבל מייל אישי בו פירוט הדברים אותם עליך ליישם- במה לצפות, מה לקרוא ומה לתרגל, על מה לשים את הדגש. אנחנו נעמוד לרשותך לכל השאלות שלך וההכוונות הנחוצות לך ונענה לך על כל שאלה! כל זה יקרה בחצי שעה לערך ביום בלבד.

בנוסף, תהיה לך גישה לקבוצה סגורה וייחודית בפייסבוק המהווה קהילה תומכת המאפשרת לך ללמוד, לראות ולקבל רעיונות מצליחים מהמתאמנים האחרים. מי שאינו חבר בקבוצה לא יכול לצפות בה כך שנשמרת רמת דיסקרטיות גבוהה

2. חוברת קטעי קריאה לאימון

קיבלנו אישור מיוחד מ"כנרת זמורה ביתן" לתת לך פרקים נבחרים מספרים מרתקים כדי שתוכל להתאמן ולהשתפר בקריאה מהירה. הכנו עבורך גם שאלות כדי שתבדק את רמת הבנת הנקרא שלך - אנחנו אוהבים הישגים קונקרטיים!

3. סדנה שלמה לרכישת מיומנויות למידה - "ללמוד איך ללמוד"

סדנה שלמה של 4 שעות מוקלטות וחוברת, כדי ללמוד איך ללמוד. שורה של הבנות וסיכום של מחקרים מתורגמים לעצות פרקטיות כדי לשפר את דרך הלימוד שלך ולהשיג תוצאות טובות יותר. הסדנה התקיימה באוניברסיטת בן גוריון  וכאן היא מוגשת לך במקום שנוח לך לקבל אותה, אין צורך לנסוע לשום מקום. 

* מחיר הקורס לרכישה נפרדת היא 349 ש"ח

4. הקורס השלם לשיפור הזכרון

לזכור טוב יותר זה אפשרי ואפילו פשוט. יש לנו חוברת קורס שלמה ובה כל ארבעת השלבים של הזיכרון וכיצד ניתן לשפר את הדרך שלנו לקלוט ולזכור טוב יותר, בשילוב עצות פרקטיות ליישום מיידי, המבוססות על מחקרי מוח עדכניים בתחום הזכרון

* אין כרגע אפשרות לרכוש את הקורס בנפרד

5. התוכנה הבלעדית לקריאה מהירה

גרסת תוכנה מתקדמת שעוצבה במיוחד כדי לקרוא בקריאה מהירה על המחשב שלך. אנו מעניקים לך אותה באופן בלעדי כדי שתתקין אותה על המחשב שלך ותוכל לקרוא בעזרתה במהירות וביעילות. 

* מחיר התכנה לרכישה נפרדת 150 ש"ח

6. קורס מפת ארגון חשיבה

יש לנו עבורך שמונה שיעורים בוידיאו וגם חוברת שילמדו אותך איך להשתמש בכלי עבודה נפלא שעוזר לסדר ולארגן את כל מה שקראנו. מפת ארגון חשיבה טובה לסיעור מוחות, לארגון פרויקט, לסיכום הרצאה או ספר ולהכנה למבחנים. כלי כל כך פשוט ויעיל שלבטח ימצא חן בעיניך. 

* מחיר הקורס לרכישה נפרדת היא 298 ש"ח 

7. הרצאה "נפלאות התפיסה"

סרט של כשעה ובו תלמד גם בוידיאו מהן היכולות של המוח שלנו, איך המוח תופס את המציאות, תדע את תשעת הסודות שמסבירים מה המוח שלנו כבר עושה ולכן, על מה אנחנו יכולים לסמוך, ממה אנחנו צריכים להיזהר ולקבל את כל ההסברים המדעיים מדוע קריאה מהירה היא אפשרית - זהו הבסיס להכין את היכולת החדשה שלנו. 

8. ללמד אותך את ההרגעות השלמה של הגוף הפיזי

היכולת ליצור שקט פנימי באופן רצוני היא אחת המיומנויות הנדרשות ביותר היום. הקלטתי עבורך טכניקה חכמה שניתן פשוט להשמיע במשך היום או לפני השינה כדי להירגע לעומק ולהשיג לעצמך תפקודים טובים יותר של המוח. 

* מחיר טכניקת ההירגעות לרכישה נפרדת הוא 120 ש"ח

9. ללמד אותך את התזונה הנכונה בתקופת המבחנים בכל שעה, ולהישאר יעיל מפי הדיאטן הקליני
ניר פינק.

טיפים מעשיים אודות התזונה האופטימלית בתקופות של לימודים, מבחנים ועומס מצטבר. בנוסף תלמד מהם ההורמונים שפוגעים ביכולת שלך לשלוף מידע בקלות מהזיכרון וכיצד להמנע מהם בעזרת תהליך תזונתי נכון. המידע ניתן ע"י ניר פינק דיאטן קליני, מומחה בתזונת ספורט, ומרצה בווינגייט.

10. לתת לך גישה למערך שלם של קישורים למוזיקה, מאמרים ועוד חומרים.

ארגנו עבורך רשימת קישורים מיוחדת שתחסוך לך הרבה הרבה זמן חיפוש. יש שם קטעי מוזיקה שתוכל להקשיב לה ברקע את אתה קורא, אבל גם קישורים למאמרים מדעיים מעניינים להעשרה, לטכניקות חינמיות ברשת שבדקנו עבורך ואנו ממליצים עליהן.. בקיצור, כל טוב. 

11. לתרגל אותך בהרגעת העיניים.

העיניים שלך עובדות קשה, אז צריך לתת להן לנוח. בעזרת התרגילים תרגיע את העיניים ביעילות ובמהירות ותשפר את היכולת שלך לקלוט מידע ואף תצליח לשפר את הראייה. יש שם את כל ההסברים הנדרשים לך כדי להתחיל מיד להרגיע את העיניים שלך. 

 

אני מציעה לך שתי אפשרויות כדי להקל עליך:

המהדורה המלאה שכוללת אל כל 11 הבונוסים

2,397 ₪ 
* עד 5 תשלומים שווים בכרטיס אשראי

או
2,277 ₪ בלבד למשלמים בתשלום 1 שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

הלחיצה על הכפתור תעביר אותך לדף תשלום מאובטח ומוצפן. מיד עם מילוי פרטי כרטיס האשראי ואישור העסקה תגיע אליך חשבונית מס במייל ואנו נשלח אליך את הקורס בדואר רשום, כך שיתפשר לך להתחיל ולהגיע להישגים הרצוניים לך בלימודים ובעבודה הכי מהר שאפשר. 
כדי לשלם דרך הטלפון, התקשר אלינו למספר 055-8858582שלום רב, שמי נוי והנני סטודנט להסטוריה באוניברסיטה העברית בירושלים, את הקריאה המהירה למדתי משולמית, בעודי באמצע שנה א' כשבוע בלבד אחרי שסיימתי את התרגול, חיכה לי מבחן בנושא יוון העתיקה, מלא פרטים וחומר קריאה רב.

ללא לאות הפשלתי את משקפי וניגשתי לעבור על החומר בשיטה החדשה שלמדתי,ואכן הצלחתי לקרוא את כל החומר (סה"כ מעל 750 עמודים ונשאר לי די זמן לעשות חזרות כמו שצריך).

במהלך המבחן הרגשתי שידיעותי לא היו מספיקות ואכן הציון שקיבלתי לא היה מספק בעליל. אחרי רוגז קצר על שולמית, קריאה מהירה, השיטה והעולם האקדמי, עצרתי ונשמתי בשיטה שלימדה שולמית כדי להירגע.

הבאתי בחשבון את העובדה שמכיוון שהייתי חדש בשיטה לא ביצעתי את הטכניקה במיומנות מספיקה כדי לקבל את ההטבות המקסימליות ממנה.

המשכתי להתאמן בדרך הקריאה החדשה ולקראת המועד הנוסף עברתי על כל החומר פעמיים.

ואכן הרגשתי בנוגע לחומר היתה טובה בהרבה, אחת הסיבות לכך שמיומנותי המשתפרת בשיטה איפשרה לי להבין את החומר בצורה טובה יותר מהפעם הראשונה. וכך, מבלי שהשתמשתי בקריאה רגילה, הצלחתי להתכונן למבחן שקריאה היא חלק גדול מההכנה אליו ולקבל ציון של 91 ! אם למבחן בהיסטוריה הקריאה המהירה אפשרית, אז אני מאמין שלכל מקצוע אחר היא גם.

נוי מורדיקוביץ, סטודנט להיסטוריה ובלשנות

בס"ד

איני יודע איך להודות לכם אני נעזר בטכניקות שלכם…והתוכנה הזו!!! זה פשוט לא יאמן כמה שאני קורא במהירות איכות ההרגשה היא פשוט פשוטנ פ ל א ה!!! אני תקוה שכולם ילמדו זאת והעולם יתקדם לתכליתו ע"י למוד מהיר ואיכותי  ו ט ו ב"

יצחק לוין" אני לא כל כך יודע איך להתחיל לספר לך על החוויות שלי מקריאת ספר, עברתי לא מעט מאז התרגול ונראה שמצאתי את הדרך שלי לקרוא. בדיוק עכשיו סיימתי לקרוא ספר מאוד מרגש והצלילות שלי לתוך הכתוב היו מדויקות להפליא פשוט לא להאמין. אז שוב המון המון תודות יש לך ידע מדהים ויש לי המון מה ללמוד ממך ".

רונן כהן" רציתי להודות לך על לימוד הקריאה המהירה הנפלא, אליו הגענו בעקבות בננו אסף, כשראינו עד כמה השיטה עזרה לו בלימודיו באוניברסיטה.

החלטתי להשתתף בלימוד כיוון שלא אחת מצאתי את עצמי נאלצת לחזור על קריאת טקסטים שוב ושוב על מנת להבין ולזכור.

כעת מספר חודשים אחרי הקריאה המהירה אני מרגישה מאד ממוקדת, ההבנה שלי הרבה יותר טובה, הרעיונות המרכזיים פשוט מגיעים ככה מבלי שאתאמץ, זה מדהים לגלות אילו יכולות יש לנו ועד כמה ניתן לשכלל אותן על ידי אימון.

שולמית,הוקסמתי מיכולתך הנפלאה להעביר את התרגול בצורה כל כך מהנה, מעניינת וחוויתית, קיבלתי מהקריאה המהירה מעבר ליכולת לקרוא ולהבין טוב יותר ומהר יותר, תובנות ורעיונות שמשמשים אותי בתחומים רבים אחרים.
המון המון תודות ".

פרסיה סיגל

למה יש אנשים שלא יכולים לעשות את הצעד הבא?
בשנים בהן אני מלמדת קריאה מהירה ופיתוח מיומנויות למידה, ראיתי שכמו שבכל דבר בחיים ישנן התמודדויות. גם בלמידה הן קיימות, אני אוהבת לקרוא להן הזדמנויות.
כדאי לשים לב שרוב האנשים מתייחסים בספקנות לאפשרות להפעיל את המוח במהירות שונה ולהגיע להישגים אחרים. כולם יודעים כמה חשוב ללמוד ולדעת את כל החומר למבחנים.
מה שלא יודעים הוא שזה קשה פשוט מכיוון שמעולם לא למדת איך לעשות את זה נכון, אין בלימודים שמקבלים מהמדינה חלקים שמטרתם להכשיר אותנו ללמוד איך ללמוד ולעשות זאת ברציפות, בכל פעולה שלנו בחיים.

אז מה התועלת כאן עבורך?

התועלת הראשונה היא שיש לך אפשרות להפעיל את המוח שלך טוב יותר ולהגיע להישגים הרבה יותר גבוהים, בזמן קצר יותר. והתועלת השניה היא שניתן לך לעשות את זה בדרך שכבר נבדקה והוכחה הרבה מאוד פעמים, שבעזרת הניסיון שצברתי יהיה לך קל לשפר מאוד את יכולת הלמידה שלך מבחינת מהירות, זמן והבנה.

עכשיו אני רוצה להציע לך את הדבר עצמו.
הקורס השלם לקריאה מהירה מורכב מחלק עיוני וחלק מעשי. בחלק העיוני תהיה ברשותך את התיאוריה, הידע הדרוש כדי שתבין היטב מה אתה עושה ולמה אתה עושה זאת. החלק המעשי הינו לימוד תוך תרגול ויישום של הטכניקות השונות.

חלק עיוני

כאן נלמד את תשעת החוקים בעזרתם המוח תופס את המציאות. נדע מה המוח עושה היום בלעדינו, על מה אפשר לסמוך, ממה צריך להיזהר ולמה באמת אפשרי לקרוא בקריאה מהירה (הרציונל המדעי).

כדי להכיר את המוח שלך, לדעת איפה הכל, וכדי להשתמש בו טוב יותר ולקרוא מהר יותר אלמד אותך מבנה של החלקים הרלוונטיים במוח כגון ההיפוקמפוס והאמיגדלה ואת תפקודיהם.

בשלב זה נבין את הקשר של התפיסה לרגש, ואת הקישור המיידי לקריאה מהירה וזיכרון. כמו כן תבין טוב יותר את תפקודי שתי ההמיספרות של המוח והקשר לקשב וריכוז, מהי חשיבות "הפרשן", "השופט" ו"השומר" והשפעתם על כל שינוי בחייך, תדע מהם המנגנונים שיכולים לעצור אותך ואיך להתגבר עליהם. דוגמה מעולה היא איך להתגבר על "בלאק אאוט".

יתקבלו הסברים ונעשה תרגילים להרגעת העיניים וכמו כן נלמד מהי העין תוך העמקה באשליות אופטיות . בהמשך נבחן במהירות את מהירות הקריאה שלך היום על מנת להבין את הרמה והדגשים שעליך לבסס מייד וכך נבחן את מה שמאט את הקריאה שלך היום ונרד לעומקו.

2. האם זוכרים את תוכן הספר כמו בקריאה רגילה?

ברוב הגדול של המקרים, בקריאה מהירה נזכור יותר מהחומר לעומת קריאה רגילה וגם נשאר עירניים לאורך כל זמן הקריאה. 

3. זה בטוח עובד?

בעולם כולו מיליוני אנשים כבר למדו לקרוא מהר, ועושים זאת באופן קבוע. מעל 1800 איש למדו אצלי, מעל 1,800 אנשים למדו ויישמו את הקריאה המהירה, יש לנו עשרות רבות של עדויות של לפני ואחרי לימוד השיטה, המוכיחות שהיא עובדת מצוין.

4. יש כל כך הרבה קורסים שמציעים ללמד אותי חומר כזה או אחר, למה דווקא קריאה מהירה?

הנה שלוש סיבות מצוינות למה קריאה מהירה היא בחירה טובה מאוד:

1. קריאה מלווה אותך בכל רגע ביום – קריאה היא פעולה הכרחית אותה אתה במילא עושה בהרבה מאוד זמנים מקומות ביומיום שלך. לכן שיפור שלה משפר משמעותית הרבה תחומים בחיים שלך.

2. שינוי זעיר מוביל לתוצאות ענקיות – שיפור במהירות הקריאה ובהבנת החומר יוצר שינוי ענק לאורך זמן. אפילו אם הוא קטן, נאמר רק 50%, כמות הזמן שתחסוך וההישגים אליהם תגיע עם הזמן רק יתעצמו וילכו.

3. קל ומהיר לקרוא מהר יותר - זוהי מיומנות קלה יחסית לרכישה ואפשרויות התרגול והשיפור בה רבות וזמינות מאוד. הכל נעשה מהר ומייד מתחילים לקרוא, הרבה יותר מהר מכל אפשרות אחרת.

5. בתכל'ס, בכמה אפשר להשתפר?

באופן ודאי השיפור הוא בין פי 1.3 לבין פי 2.5 ממהירות הקריאה הנוכחית שלך. לעתים קרובות אנשים מגיעים גם לקריאה מהירה פי 5, פי 6, פי 7 וגם הרבה יותר." בקיצור שולמית, נראה שאת מאסטר במה שאת עושה. וההרגשה נפלאה להגיע לטוב ביותר. נכון אין לי למי להשוות בתחום הקריאה ….אבל כפי שאמרת בהדרכה שלך, השוואה היא חסרת ערך. כל אחד חשוב שישווה לעצמו ולהישגיו. ואת זה אכן אני יכולה כבר לומר מההתנסות האישית שלי.

ביום הראשון עוד בטרם אדע דבר על השיטה קראתי בדקה 20 שורות. אח"כ החלטתי שאקרא בדקה 26 שורות וקראתי 24. אח"כ החלטתי שאקרא 30 שורות בדקה, וקראתי 40 שורות. ביום השני, כשידעתי רק מחצית התיאוריה, קראתי ב-20 דקות – 15 עמודים ואח"כ ב 25 דקות – 40 עמודים. היום לאחר 3 ימי תרגול קראתי ספר בן 216 עמודים בשעה ורבע. וזה כולל גם הבנת הנקרא כמובן! אני יודעת שאקרא מהר יותר, ושככל שאתרגל אשתפר. 
תודה רבה שולמית. אני אמליץ עליך בחום לכל מכרי ".

יעל טלמור " קודם כל, תודה רבה, אני מאד שמח שהשתתפתי בלימוד ושהצלחתי להתגבר על תקופת האימונים, אותה אגב אמשיך (אולי קצת פחות באינטנסיביות, כי התחילו להגמר לי הספרים) בזמן הקרוב כדי להשתפר ולהגביר את הקצב. 
קצב הקריאה שלי הוא כ150 עמודים לשעה ואני מקווה שעם הזמן הוא עוד יעלה. בסביבתי הקרובה מספר אנשים כבר התחילו להתעניין בנושא, ואשמח להמליץ להם על הקריאה המהירה ".

קיריל לשצ'יבר, איש קבע וסטודנט

6. האם מאבדים את היכולת לקרוא בצורה הרגילה?

לא ולא! אמרו כבר החכמים: מה ששלך באמת לא יכול להילקח ממך! אנו לומדים להשתמש גם באזור אחר במוח בשביל לקרוא. ועם זאת אנחנו שומרים על הדרך שכבר עומדת לרשותנו. כשברצוננו פשוט ליהנות מהקריאה, כשקוראים פרוזה, שירה, או מוסף סוף השבוע, נוכל לקרוא אותו בדיוק כפי שעשינו עד היום.

7. למי מתאים הקורס?

למי שמבין שכדי להצליח צריך לאפשר לעצמך לקבל ידע חדש ומוכן לעשות זאת.
למי שכבר הבין שהוא רוצה לדעת ללמוד איך ללמוד.
למי שראה שהוא עוד לא יודע מספיק על קריאה מהירה אבל יש לו תשוקה אמיתית להצליח.
למי שרוצה להתחיל את שנת הלימודים ממקום טוב יותר. וכמובן שלתלמידים בכל מקצועות הלימוד, סטודנטים לתואר ראשון, שני ושלישי בכל המקצועות בהם קוראים הרבה או שיש בהם צורך לאסוף נתונים מסויימים מתוך הררי נתונים. 

רק כדי לתת כמה דוגמאות למקצועות הלימוד בהם אנשים משתמשים בקריאה מהירהמשפטים, רפואה, מנהל עסקים, שיווק, מדעי המחשב, מתמטיקה, הנדסה בכל תחומיה, ביולוגיה, מידענות, ראיית חשבון, פסיכולוגיה, חינוך, ביוטכנולוגיה ועוד רבים. למעשה, כל מקצוע לימודי שיש בו חומר רב ללמוד ולדעת במהירות.

8. למי הקורס לא מתאים

הקורס לא מתאים ולא יתאים לעולם למי שמצפה לקנות את הקורס, להניח את הספרי והחוברות על המדף, לא לצפות בסרטונים ובחומרים הדיגיטליים, לקום בבוקר ולהתחיל פתאום לקרוא מהר יותר - זה לא עובד ככה. 

תצטרך לצפות בחלק מהסרטונים וחומרי הלימוד או בכולם, למלא את האינדיקציות שיגיעו אליך במייל בכל יום, להתאמן בפיתוח המיומנות בעזרת הכלים שמוצעים לך ושבהם אתה מקבל הנחיה ואימון לתקופה משביעת רצון ביותר, ליישם וליישם. זה ייקח לך רק כחצי שעה לכל יום שתתאמן בו ואנחנו נהיה שם עבורך!

9. אוקיי, את שולחת לי קורס בדואר. שילמתי כסף ואם עכשיו אני לא מצליח, איך אפשר להתקדם מכאן?

המסלול אותו הכנתי עבורך רק מתחיל כשקיבלת את הקורס ואתה מחזיק בו. ברגע זה אתה למעשה מתחיל באימון, ובהכשרה הצמודים שלך להפוך לאדם שבאמצעות קריאה מהירה יותר מגיע להישגים גדולים הרבה יותר בחייו.

תקבל ממני מיילים יומיים עם אינדיקציות ברורות מאוד מה עליך לעשות בכל יום וכמו כן תוכל לשאול אותי במהלך היום את כל השאלות הבוערות שלך ותקבל עליהן תשובות. הקשר בינינו נעשה באמצעות קבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו, כך שהמידע אינו נראה על ידי אנשים שאינם שייכים לאימון.

הקבוצה הזו היא מקור לידע רב מאוד אותו תקבל מכיוון שתיחשף לשאלות שאנשים אחרים שואלים שהתשובות לרבות מהן יאירו גם לך היבטים חדשים ומרעננים ואיתם אפשרויות חדשות עבורך. שים לב- אין חובה לפתוח כל יום את המייל. רק חשוב לעבור על המיילים הקודמים פעם בכמה ימים וליישם, ליישם, ליישם." קשה למצוא את המילים הנכונות כדי להמליץ על הקריאה המהירה. לא בגלל שאין מה להגיד אלא בגלל שקיים חשש שהמילים הגדולות יבריחו ספקנים, כמוני.

לכן אשתדל פשוט לתאר את התוצאות: אחד השינויים הבולטים שאני חווה הוא השמחה וחוסר המתח שמלווים עכשיו את הלימוד. אני יודעת שאם אני צריכה ללמוד נושא מסוים, להבין סוגיה כזאת או אחרת, אני בהחלט אוכל לעשות זאת. אני לא חוששת ממאגרי ידע עצומים שקודם נראו לי מייאשים אפילו. היום אני יודעת, שבתוך זמן סביר, אוכל להכיל כמויות של טקסטים שיאפשרו לי הכרות ממשית עם כל נושא שאבחר. שוב, רק כי אני לא רוצה להרתיע אנשים שמפחדים ממילים גדולות, אני נמנעת מאמירות דרמאטיות מדי, אבל אם לא הייתי צריכה להתאפק בפירוש הייתי אומרת שהקריאה המהירה היא ממש מה שהיה חסר לי בחיים (חוץ מעוד כסף ובית בכפר). אני רצינית לחלוטין: זה פינה בעבורי שעות ארוכות שהיו חסרות לי ובמיוחד, העובדה שאותי הכי הפתיעה- שנוצרה הבנה טובה יותר של הנקרא: לא רק שאני קוראת מהר יותר, אני מבינה הרבה יותר טוב.

אחרי שעה-שעתיים של קריאה מרוכזת אני יוצאת עם רעיון ברור ביותר של הספר ועם הבנה עמוקה של פרטיו. אני יודעת שזה נשמע מטורף, אבל האמת היא שזה פשוט עובד. אם בעבר הייתי נכנעת אחרי כמה עמודים או לחילופין קוראת פרק פה ופרק שם באורח מפוזר, אקראי ולא ממצה, היום אני קוראת ספר ביום (לא כל יום!! רק כשבא לי) ומצליחה כך גם לא לאבד ריכוז וגם לא לאבד את כמויות החומר שנשמטות מהזיכרון בקריאה שהיא לא מסודרת, כמו זו ששירתה אותי תמיד, עד הקריאה המהירה חיכיתי ללמוד בקוצר רוח עם ציפיה כזאת היה קל מאד להתאכזב, אבל זה לא קרה וכחודש לאחר הלימוד הקצר והסימפטי הזה אני כל יום מתלהבת יותר ויותר מהיכולת החדשה שיש לי. טוב, אני הולכת לקרוא, להתראות ".

מ. ק. , ד"ר להיסטוריה, מרצה באונ' בר אילן ובמכללת ספיר" לא האמנתי שהכלים שקיבלתי בקריאה מהירה יובילו את מיצויי היכולות שלי למקום שכזה… כיום אחרי שנה של התנסות בשיטה אני מסוגל לסיים ספר מורכב של 200 עמוד בשעה או שעה וחצי. או לעבור בדקות ספורות על מאמר כתוב שבעבר היה גוזל ממני שעות! ממליץ להקשיב בשקידה לתוכן הקורס והכי חשוב – לתרגל, לתרגל, לתרגל ".

שניר בן משה – מנכ'ל, בקרת איכות ופיתוח יזמות עיסקית" לגבי הקריאה המהירה. זה מדהים מה שקורה. כל הספרים עד כה ענו לי על מצבים שקורים לי ואני מתעסקת איתם באותו היום שלא קשורים לספר. כל התשובות נמצאות זמינות רק להושיט את היד והנכונות, וכמובן הפתיחות והן מגיעות גם שי מתרגל בשקדנות ובהתלהבות. אין ספק שהקריאה מהירה עובדת.קרה לי יום אחד שלא הספקתי לסיים את הספר כי הרגשתי שאני נעצרת על התוכן יותר מידי. מין ספר עבודה (וזה גם היה חשוב לי לראות את זה). ובספר אחר הוא שיעמם אותי והבנתי שלא אקרא אותו בהמשך. מי היה מאמין שרפרוף קל או של זמן קצר יכול להשאיר רושם עמוק וחוויתי עלי ".

שולמית הרץ" אצלי השיטה עבדה מעל ומעבר לכל ספק סביר שניתן להעלות על הדעת. הסיבה העיקרית היא שלא הפרעתי לה לעבוד. המילה שתמיד הייתה רשומה על הלוח הייתה – לשחרר! ואכן, מלאתי אחר ההוראות בקפידה : לשחרר, לפרגן על כל הצלחה קטנה של המח, להתמיד ואולי 20 פעם ביום לפחות להגיד לעצמי אני יכולה, אני יכולה, אני יכולה. בפעמים שאיבדתי ריכוז תוך כדי לקחתי 3 נשימות … כל פעם שהיה לי קשה וכמעט נשברתי נזכרתי בשולמית וביכולות שלה, ההוכחה החיה שזה אפשרי. לדברים המדהימים והקסומים בחיים אין מחיר, במובן שכל הכסף בעולם לא יספיק. עם זאת, לכל דבר יש מחיר ועדיף ורצוי לבחור אותו. באהבה, "

מאיה אפרתי, יזמית" אני ממליץ בחום על הקריאה המהירה, זה שינה עבורי לגמרי את התפיסה שהיתה לי לגבי קריאת ספרים. מתהליך 'אוטומטי', רגיל וטריוויאלי, לתהליך המלווה בהתבוננות ומחשבה. הידיעה שאני יכול לעבור על חומר רב ביעילות נוסחת בי ביטחון רב וסיפוק, העובדה שאני מגלה מחדש את היכולת שלי להיעזר במחשבה העמוקה שלי, ולתרגל ולשכלל את היכולת הזאת הוא משמעותי ביותר עבורי ".גלעד שלוסברג, מנהל מכירות בחברה טכנולוגית,
לומד לתואר שני במנהל עסקים בטכניון.

שולמית, אני מתעניין. אפשר להתקדם?

אני רוצה לדבר איתך על נושא ההשקעה שלך בארבעים וחמישה הימים הבאים בקורס השלם לקריאה מהירה, השקעת הזמן שלך וההשקעה הכספית הכרוכה בכך. כי על מנת ש"הקורס השלם לקריאה מהירה" יתאים לך צריך לוודא כמה דברים קודם כל.

עם כניסתך לתכנית יישח לך בדואר הקורס. כל יום יגיע אליך מייל שינחה אותך בדיוק מה לעשות וכמו כן יגיעו המתנות שהבטחתי ובהן מידע מעשיר שישלים את הידע הדרוש לך.

אני מצפה ממך לשאלות שידרשו מאיתנו להשקיע בך הרבה אנרגיה, אני מצפה להתחיל ולתת לך מידע שיועיל לך מאוד.

ראשית, אני רוצה לוודא איתך שבכוונתך לפנות לעצמך זמן בכל שבוע ב- 6.5 השבועות הקרובים כדי להיכנס לתהליך. מערך הלימוד המדורג שיגיע אליך בשבועות אלה וההכשרה הצמודה, כולל הקבוצה הסגורה בפייסבוק, יעזרו לך לקיים את ההבטחה שהבטחת לעצמך.

שנית, יש לוודא שיש לך זמן לעבוד על שיפור מהירות הקריאה שלך ולהפוך את עצמך לקורא מהיר יותר. יש הבדל משמעותי בין מה שנהוג לעשות מחוץ להכשרה הזו ובין מה שעושים כשמשתתפים בה.

מחוץ להכשרה הזו אנשים עושים את הדברים כרגיל, פה נוגעים קצת ומנסים משהו, פה מאלתרים. אלה הדברים שעושים כרגיל, ואת זה אני משאירה למי שרוצה לקבל ממני רק תכנים החינמיים. יש בהם הרבה מאוד תוכן אבל אין בהם את עיקרי הלימוד האיכותי שדורש דבר ראשון מחויבות מצד התלמיד.

לאחר שהתלמיד מבין שהוא רוצה להתחייב, הוא מקבל את את הליווי והאימון הצמודים ואת הקבוצה המחויבת להצלחה, הדברים שבאמת משנים.

אבל עבודה על שיפור משמעותי של מיומנויות הלמידה שלך היא דבר שונה לחלוטין, וחלק ניכר מאוד ממה שאנחנו עושים ב"קורס השלם לקריאה מהירה" הוא העמקה של ההבנה שלנו איך לשפר משמעותית את הכישורים שלנו באופן סדרתי. וכל זה לוקח זמן.

ההמלצה שלי, תשקיע לפחות שעה ביום, לפחות ארבעה ימים בשבוע. 
ושוב: מדובר בלהקצות לכך זמן !

האם יש לך מספיק זמן לכך?

זוהי לא השאלה הנכונה כי התשובה לה היא פשוטה: זמן יש לך. השאלה הנכונה היא: האם אתה מוכן לוותר על השגרה היומיומית שלך, ולפנות את הזמן לטובת פעילות שתזניק אותך קדימה?

אין לי אשליות. רבים שיקראו מכתב זה יאמרו לעצמם: "מה? אין סיכוי שבעולם שאני מתפנה מהיומיום שלי!"... ויוותרו על ההזדמנות.

אבל זוהי טעות. כי הנה אתה כבר בצומת: האם אני מפנה את הזמן שלי, אפילו שקשה לי לעשות זאת? אפילו שאני צריך להזיז כמה דברים שכבר קבעתי או לבטל אותם? אפילו שאני פוחד ממה שיקרה בחיים שלי אם לא אעשה צעד חשוב כל כך ואתחייב להפוך את החיים שלי לחיים טובים יותר?

ההחלטה היא שלך. אני מזמינה אותך לקחת קודם כל מחויבות כלפי עצמך. ואם לקחת מחויבות זו, העבודה המשותפת שלנו תישא פירות.

אבל אם תגיע לחוץ ולא תסכים לשנות דברים אחרים, אם לא תשקיע זמן איכותי בצפייה בתכנים שיצרנו עבורך, בכניסה לקבוצת הפייסבוק, בשאלת השאלות ויישומן, אז חבל על הזמן של כולנו.

כל מה שאתה צריך להשקיע הוא שעות ספורות בשבוע למשך מספר שבועות, וזאת לעומת חסכון עצום בזמן הקריאה בעתיד, במשך כל השנים הבאות.

שלישית, יש לוודא שאתה מוכן להשקעה כספית ועכשיו אתן לך כמה תשובות לשאלות שנשאלו בנושא תמחור הקורס:

קיבלתי עשרות אי מיילים השואלים לגבי תמחור הקורס, אם כן כמה יעלה הקורס? אני הולכת להראות לכם את התהליך שבו החלטתי על תמחור הקורס.

השאלה המרכזית שמלווה אותי היא: איך לתמחר קורס בו יש ספר ועוד 4 חוברות ועוד 5 דיסקים של כ-14 שעות תוכן מקצועי + בונוסים בשווי של 6,796 ש"ח? אלה הקטגוריות שאליהן התייחסתי בתמחור שלי: תעריף של 14 שעות איתי: רוכשי הקורס מקבלים 14 שעות של תוכן ממני. לקוחות משלמים כעת 400 ש"ח (לא כולל מע"מ) לשעת אימון איתי, כך שהעלות שווה ל- 5,600 ש"ח.

* בניגוד לפגישה אישית איתי - אותן 14 שעות מוקלטות עומדות לרשותך שוב ושוב, תוכל לצפות בהם כמה פעמים שתרצה, בכל שעה שתרצה.

תוכניות מקבילות ללימוד קריאה מהירה בארה"ב ובעולם: תוכניות מעמיקות ללימוד קריאה מהירה בארה"ב נמכרות בסדר גודל של $1,280 (5,175 ₪)חסכת לפחות מעל 3,175 ₪!

את הרוב הגדול של הערך שיפיקו רוכשי הקורס קשה מאוד להעריך בכסף, כי הוא מתבטא בדברים כמו ציונים גבוהים יותר, הנאה גדולה בלימודים, הערכה עצמית ובטחון עצמי גבוה יותר, מעמד חברתי טוב יותר שמושג על ידי העלייה בהישגים ובהמשך החיים הגעה לעמדות מקצוע וניהול בכירות, הגעה לתארים במקצועות נחשקים שהתחרות בהם גבוהה וכיוצא בזה.

אני לא ממש יודעת להעריך כמה זה שווה, ואם אתן כאן הערכה שכזו, אגיע מהר מאוד למספרים גבוהים מאוד של עשרות ומאות אלפי שקלים ומעלה.

בנוסף יש את מרכיב החיסכון שיפיקו בעלי הקורס מכך שיהיה להם את הידע המלא כיצד לקצר זמנים בתהליכי לימוד שונים, ואני לא מדברת על צורך במורים פרטיים ומטפלים לעזרה בבעיות שונות שפשוט לא עומדות להתעורר בגלל היכולות אותן רוכש המוח המשפרות את תהליכי החשיבה כך שהאדם הופך הרבה יותר אינטליגנטי, משמע יכול להגיע לתוצאות אותן הוא רוצה בצורה טובה מאוד.

אז כל הקורס כולו, עם כל הבונוסים והמתנות, עם הליווי הצמוד ועם האחריות המלאה עולה לך:

2,397  כולל מע"מ 
או
2,277  בתשלום אחדשם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

הלחיצה על הכפתור תעביר אותך לדף תשלום מאובטח ומוצפן. מיד עם מילוי פרטי כרטיס האשראי ואישור העסקה תגיע אליך חשבונית מס במייל ואנו נשלח אליך את הקורס בדואר רשום, כך שיתפשר לך להתחיל ולהגיע להישגים הרצוניים לך בלימודים ובעבודה הכי מהר שאפשר. 
 התקשרו אלינו למספר 055-8858582

עכשיו צריך לעצור ולחשוב: מה צריך לקרות כדי שתחזיר את ההשקעה? כמה תסכול תחסוך, כמה זמן תרוויח מעכשיו ובשנים הקרובות? כמה דלתות יפתחו בפניך, לאילו הישגים תוכל להגיע אתה וילדיך?

כך אני תמיד בוחנת דברים, ולכן אני אומרת שלפי ניסיוני, לרבים מהמצטרפים, ההשקעה הזו מתאימה כמו משב רוח קריר בקיץ לוהט.

ולבסוף, יש לבדוק עוד דבר אחד: רמת הספקנות שלך.

למה אני מתכוונת?

אם יש לך ספקות כבדים לגבי הקורס והליווי, ואתה ממש מרגיש שזה "הימור" אני מבקשת שלא תירשם. חשוב לי מאוד שתגיע בלב שלם, עם שרוולים מופשלים ונכונות לצאת לדרך.

את ההצלחות הגדולות ביותר ראיתי עם אנשים שפשוט באו לטרוף את הערכה ואת ההזדמנות, כאלה שכל כך ברור להם שהם רוצים להצליח, והם בראש אחד איתי: יש הרבה מאוד הזדמנויות, חלק גדול מהן הם פיספסו עד היום, ועכשיו הגיע הזמן שלהם!

אם זאת החשיבה שלך, אנחנו משדרים באותו התדר.

ועדיין, אני נותנת לך אחריות מלאה לבדוק אותה. קבל את התכנים המלאים והידע של יותר משני השבועות הראשונים ואיתם את כל התמיכה המסיבית שתרצה, שאל את כל השאלות שתוכל בקבוצת הפייסבוק, ממש "קרע אותנו" בשאלות. תראה את האיכות והכמות של התשובות שתקבל שם.

ורק אז תחליט.

אני מאחלת לך הצלחה גדולה, ומקווה לראות אותך מצטרף לליווי ולאימון 45 הימים של הקורס השלם לקריאה מהירה, ממש בקרוב.

יעברו 15 ימים, ובסופם אם תאמר לי: שולמית, זה לא בשבילי, זה לא מה שחשבתי, אשחרר אותך מכל התחייבות, ואחזיר לך את כל כספך, עד השקל האחרון.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.