.

מדיטציה - האמנות הפנימית של המשמעת 


סמינר עם פטריציו פאולטי

כדי ללמוד לעשות בתוכך שקט, כדי להבין לשם מה כל זה,
כדי לענות על השאלות הפנימיות, כדי לכוון את החיים שלך

להצטרפות מלא את פרטיך ותועבר לדף תשלום מאובטח

* בדף התשלום יש להזין שוב את הנתונים באנגלית 

נשמח לספק מידע בטלפון 050-6803272 (אדוה), 054-6262153 (אסיה), 052-5335632 (יהודית)
פנו אלינו גם במייל interiorartofdiscipline@gmail.com

 

למה הסמינר הזה, למה עכשיו?

העולם שלנו הינו עולם גלובלי ומשתנה במהירות.

אנו עדים לשינויים רבים סביבנו, שינויי שלטון, שינוי דפוסי התנהגות חברתיים, תנועה גדולה של אנשים ממקום למקום, שינוי דרכי התקשורת. הטבע עצמו משתנה מול עינינו תודות להתחממות הגלובאלית, הטכנולוגיה משתנה במהירות וכל יום יש המצאות חדשות שיכולות להשפיע רבות על חיינו.

וכך בעולמנו הפנימי עולות שאלות רבות, פחדים צצים להם ולעתים לתשובות שאנו יודעים לתת לעצמנו לוקח זמן להגיע. מכאן לתחושות של חוסר אונים הדרך לעתים אינה ארוכה דיה. לא פלא שלעתים אנו מוצאים עצמנו במבוכה ותרים אחר בהירות, ראיה כוללת של המצבים השונים ופתרון לעצמנו, לקרובים לנו ולאנשים כולם.

שונה ככל שתשובה כלשהי עשויה להישמע, כאשר אנו בוחנים בתשומת לב את מצבנו הפנימי, ואת התשובה שאנו יכולים לתת לעולם שמחוץ לנו, אנו מגלים שפיתוח המודעות העצמית היא הנוגדן הנכון בו עלינו לזכור להשתמש בכדי להתמודד נכונה עם השינויים מחוץ לנו ובתוכנו, ולהשתמש בהם כדי להפוך את עצמנו לעוגן של יציבות, לאנשים בעלי עוצמה פנימית, חוסן, נחישות ויציבות איתנים, המובילים אותנו להיות מאושרים יותר, נכונים יותר לאתגרים העומדים בפנינו.

השינוי כלפי מכלול רחב יותר, הנמצא מחוץ לנו, יכול להתחיל רק מיצירת שקט ושלום בתוכנו. אפשרי ואף הכרחי ללמוד ולדעת איך להתמודד עם הקשיים והלחצים, להתחזק, לצקת משמעות לחיים, להצליח למצוא תשובות ולתת כיוון לחיים.

מאז ומתמיד היו בעולם בתי ספר אשר הכשירו את האנשים לגדל מרכז כובד קבוע, משהו שנותר במקומו גם כשהרוח החזקה נושבת ומערערת את היסודות שנראה יציבים עד לפני זמן קצר. בתי הספר האלה עוזרים לאדם לראות את עצמו באופן אובייקטיבי, להבין את המסלול הנדרש לו בכדי לגדול, ולהגיב לארועים תוך שמירת המרחק הנכון.

הצבת מטרות ראויות לחייו, השגתן וטיפוחן הופכות בפנימיות האדם למרכז כובד קבוע המאפשר לו להיות יציב. זוהי ההזדמנות שלך לפגוש בית ספר כזה.

מדיטציה - האמנות הפנימית של המשמעת - הינה סמינר בו נלמד את היסודות היציבים של ההתפתחות הפנימית, תוך שימת דגש על המדיטציה, ככלי הגבוה והאפקטיבי ביותר להשגת המטרות של גדילתנו הפנימית.

מדיטציה - האמנות הפנימית של המשמעת

במה יעסוק הסמינר

לעשות שקט רצוני

כל מי שמנסה להיות בשקט מוצא עצמו נאבק ברעש. כן, הרעש החיצוני מפריע לנו, אך עוד יותר מפריע לנו הרעש שיש בתוכנו. קשה כך להקשיב לתשובות שהמוח שלנו מנסה לספק לנו כדי לפתור את הדברים שמטרידים אותנו.

בסמינר נתנסה באופן פרקטי בחווית המדיטציה, נבין מה זאת מדיטציה ואת תועלותיה, נלמד איך עושים את זה נכון ומה יכולות להיות התוצאות.

להכיר את המוח

מדע ורוח אינם סותרים. פאולטי עוסק זה שנים במפגש בין השניים, גם דרך המכון לחקר המוח של קרן פטריציו פאולטי באיטליה. בסמינר נחבר בין הרוח למדע, נבין איך בנוי המוח ואיך זה משפיע על התגובות שלנו, אך גם מה הפוטנציאל ההתפתחותי שלנו. כל זה יוסבר לנו בשפה שכולנו יכולים להבין.

חוויות ותובנות

הסמינרים עם פאולטי הם דינמיים ויש בהם מקום גם לשאלות שלך ולהתנסות החוויתית שלך. 
בסמינר יהיו רגעים של התנסות, יהיו תרגילים שכל אחד יעשה עם עצמו, שאלות שכל אחד יענה לעצמו, יהיו רגעים שבהם ניתן יהיה לחלוק את התובנות וגם רגעים מוקדשים לשאלות שלך.

אנשים שחוו מספרים

פאולטי הוא חוקר רב תחומי שמשלב באופן נדיר, בחייו ובמנהיגותו, חזון ועשייה. הידע הנרחב שלו ודרך חשיבתו יוצקים תכנים עמוקים בחייהם של אנשים רבים הנדבקים בסקרנותו ובאתגרים שהוא מציב לעצמו ולהם. לציניקנים שבינינו מומלץ להניח לזמן מה את הספקנות בצד: יש קבלות. מדובר באדם רציני ביותר, שהמפגש איתו מטלטל אמיתות מקובעות, פותח אופקים חדשים של עשייה ומעורר יכולות רדומות וחשיבה. זו התנסות ששכרה בצדה.

גלעד שר, עו"ד

הכרתי את פטריציו פאולטי לפני כ-15 שנים בסמינר של שלושה ימים באיטליה. מאז פגשתי אותו מספר פעמים גם בסמינרים בארץ. אני יכול להעיד שכל מפגש איתלו היה חוויה שהשפיעה על חיי הן ברמת ההבנה והמיקוד הנכון במעשיי והן באיכות החיים בכלל.

אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה לחיות את חייו בתשוקה ובהבנה, שתורמים להנאה מהעשייה ולהצלחה גדולה יותר בחיים. וזו גדולתו של פטריציו. הוא מציע לך דרך מוצלחת לחיים אותם אתה חי מבלי לנסות לברוח למקום אחר או לחיים אחרים. מורה אמתי. כל טיפ שווה מיליונים. ממליץ בחום.

איציק אורן, יו"ר ומייסד שילב

הכרתי את פטריציו דרך דוקטורנטית במכון ובהתחלה חשבתי שמדובר בעוד "גורו". משפע הרעיונות והדברים שפטריציו עושה "נדלקתי" על הרעיון שכל אדם הוא מחנך, הוא צריך קודם כל לחנך את עצמו ורק בסופו של דבר התהליך הזה יכול להביא להכרה בכך שכולנו צריכים לעזור אחד לשני.
פטריציו מאמין בצורך הקיים היום לשלב מדע, פסיכולוגיה וחינוך ואני מברך אותו שהתחיל תחום דעת חדש, נוירו-פסיכו-דידקטיקה.
אני חושב שזה באמת נכון, ואני מסכים עם המשפט של פאולטי שאומר שהעולם היום בשל להיות משכנו של אדם אחר, הכרה שיהיה באפשרותה לחצות את הגבולות, הגזעים והמינים

פרופסור משה אבלס, מייסד המכון לחקר המוח באוניברסיטת בר-אילן

תכנית הסמינר

יום שישי, 21 אפריל 2017, 10:00 - 18:00 - יום שבת, 22 אפריל 2017, 09:30 - 18:00

יום שישי בבוקר

10:00 - 11:00 מבוא
המדיטציה משנה את המוח שלך

 11:30 – 12:30  Inner Design Tecnology

חקר המוח והאמפתיה

 12:30 – 13:00 תרגול מדיטציה

להתחיל להכיר את השקט

יום שישי אחה"צ

15:00 – 16:30  עולמו הפנימי של האדם

המקום בו מתחולל השינוי

 16:30 – 17:30 המדע של המודעות העצמית

לבנות את הייעוד שלך

 17:30 – 18:00 תרגול מדיטציה

יום שבת בבוקר

09:30 – 11:00 האריה הלבן של השלגים

לפתח את 3 היכולות של הלב

 11:30 – 12:30 הגארודה המלכותי

לחנך את המחשבה לחצות את השמיים

12:30 תרגול מדיטציה

 

יום שבת אחה"צ

14:30  – 16:00  הדג יורמו

לחדד את הרגישות העדינה

 16:00 – 17:30 הבן של הלאמה

האדם וההתהוות האפשרית שלו:
"כלום משמעותי"

להצטרפות מלא את פרטיך ומייד תועבר לדף תשלום מאובטח

.

נשמח לספק מידע בטלפון 050-6803272 (אדוה), 054-6262153 (אסיה), 052-5335632 (יהודית)

interiorartofdiscipline@gmail.com

 

© כל ההזכויות שמורות 2016.

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.