.

מתחיל לשכוח?
נוסחת ההצלחה לשיפור הזיכרון
אלמד אותך לזכור טוב יותר!

כמה מילים כדי להציג בפניך את הקורס שלי

למען השיפור וההצלחה של אנשים כאלה התחייבתי לעשות הרבה יותר. כחלק מההתחייבות העמוקה הזו הכנתי עבורך שמונה שיעורי וידיאו בכדי לתת לך פתרון בעזרתו תוכל להשיג את הדברים הבאים:

להשתמש בטכניקות לשינון כל דבר

להטמיע בזיכרון שלך נתונים באופן רצוני כך שיתאפשר לך למצוא אותם בעתיד

לדעת איך לשלוף מהזיכרון את הנתונים הנדרשים בזמן אמת

ללמד את המחשבה שלך להיות תמציתית - יהיה לך "גוגל" במוח

להבין איך עובד הזיכרון ומה קורה במוח שלך

לתחזק את המוח שלך כדי שיהיה פעיל וצעיר

לקבל את השקט הנפשי כדי לסמוך על עצמך ועל המוח שלך

מי אני?

שולמית אסיף: ב- 12 השנים האחרונות אני מלמדת קריאה מהירה (קריאה תלת-מימדית), מיומנויות למידה ושיפור זיכרון - מכלול של שיטות וטכניקות המאפשרות לנהל את הידע דרך שיפור יכולת הקליטה המהירה של נתונים, ארגון הידע ושיפור הזכרון. מעבירה הרצאות וסדנאות בנושאים של התפיסה, המוח, הזיכרון והשימוש הנכון בהם. את זה אני עושה בארגונים, באוניבסיטאות ומכללות ובכנסים. מזה 23 שנה אני מתאמנת בפיתוח היכולות של האדם. את שיטת החינוך "הפדגוגיה לאלף השלישי" למדתי ואני עדיין לומדת ישירות ממר פטריציו פאולטי באיטליה. 

 

במהלך השנים, חקרתי לעומק את הכלים והשיטות לפיתוח היכולות המוליכות את התלמיד במסלול מובנה אך פשוט אשר מביא את התלמיד או הסטודנט אל המקום בו הוא מצליח ללמוד כמות גדולה של חומר, לשמור על רמת ריכוז גבוהה ולזכור את מה שקרא. לימדתי כבר יותר מ-2000 איש במסגרות שונות, במכלול גילאים, השכלה ונקודת פתיחה. המסלול הוכיח את עצמו כאפקטיבי ביותר עבור רבים מהם.

קצת ממה שמספרים המתאמנים שלי:

העדות של דורון

העדות של ברקת

העדות של יאסין

העדות של ארבל

העדות של אסתר

.

אני מאמין שבכלי הזה אשתמש עוד המון בחיי- בבגרויות, באוניברסיטה ועוד ועוד... אני בהחלט מאמין שניתן להשתמש בכלי הזה בכל גיל, בכל הזדמנות ולכל מטרה. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לך מקרב לב, אני באמת מאושר שזכיתי ללמוד איך להשתמש במוח כמו שצריך.

דייב בן-דור

שולמית, אני מעוניין להתחיל את הקורס. אפשר להתקדם?

אם הגעת למסקנה שהקורס מתאים לך, ראה את המחיר המיוחד שאני מציעה עבור הקורס. במידה ואתה מאמין כי עליך להשקיע בעצמך את הסכום הזה על מנת להגיע להישגים שתמיד רצית, בהמשך העמוד הזה יש טופס רישום. מלא אותו בפרטיך ומיד תועבר לעמוד תשלום. ברגע שתבצע את התשלום תקבל גישה לכל התכנים של הקורס.

מחיר הנוסחה המנצחת לשיפור הזיכרון
689 ש"ח בלבד

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.