.

מתקשה לסכם את מה שאתה לומד?
קורס "מפות ארגון חשיבה"
הכלי הנפלא כדי לסכם הכול

הרשה לי להציג בפניך בכמה מילים מה זה מפות ארגון חשיבה 

אז איך אפשר ללמוד להתייחס לחומרי הלימוד אחרת?

הקדשתי את חיי ללימוד ולמחקר של שיטות וטכניקות המאפשרות לנהל את הידע דרך שיפור יכולת הקליטה המהירה של נתונים, ארגון הידע ושיפור הזיכרון. כתוצאה של עיבוד הידע הזה מיקדתי שורה של כלים פרקטיים ופשוטים שיכולים להקל עליך מאד.

האנשים שאיתם אני הכי נהנית לעבוד הם אלה שמוכנים להרחיב את המסגרת שלהם בעוד סנטימטר, שמתמודדים עם אתגרים ורוצים באמת להצליח בלימודים ובכלל בכל תחומי החיים. אלו אותם אנשים שיודעים שיש יותר, שאפשר לעשות דברים אחרת, ברוגע, בסובלנות, להציב את הרף גבוה ולראות אותו מתקרב בכל רגע, דרך הצלחה קטנה אחת ועוד אחת ועוד אחת.

למען השיפור וההצלחה של אנשים כאלה התחייבתי לעשות הרבה יותר. כחלק מההתחייבות העמוקה הזו הכנתי עבורך שמונה שיעורי וידיאו בכדי לתת לך פתרון בעזרתו תוכל להשיג את הדברים הבאים:

תוכל לסכם לעצמך כל שיעור, קורס, נושא או רעיון

יהיה בידיך כלי שיעזור לך להשתמש בחלקים אחרים של המוח שלך ולנצל יכולות אחרות שלך

תוכל להגות רעיונות חדשים ע"י יצירת קישורים בין רעיונות

תלמד את המחשבה שלך להיות תמציתית - יהיה לך "גוגל" במוח

תקבל תמונה מלאה על הנושא שאתה לומד

תדע מאיפה להתחיל ואיך לסיים ותוכל לתכנן את תהליך הלימוד שלך

לפני כל מבחן תהיה לך מפה שתזכיר לך את כל מה שלמדת

מי אני?

שולמית אסיף: ב- 9 השנים האחרונות אני מלמדת קריאה מהירה (קריאה תלת-מימדית), מיומנויות למידה ושיפור זיכרון - מכלול של שיטות וטכניקות המאפשרות לנהל את הידע דרך שיפור יכולת הקליטה המהירה של נתונים, ארגון הידע ושיפור הזכרון. מעבירה הרצאות וסדנאות בנושאים של התפיסה, המוח, הזיכרון והשימוש הנכון בהם. את זה אני עושה בארגונים, באוניבסיטאות ומכללות ובכנסים. מזה 21 שנה אני מתאמנת בפיתוח היכולות של האדם. את שיטת החינוך "הפדגוגיה לאלף השלישי" למדתי ואני עדיין לומדת ישירות ממר פטריציו פאולטי באיטליה. 

 

במהלך השנים, חקרתי לעומק את הכלים והשיטות לפיתוח היכולות המוליכות את התלמיד במסלול מובנה אך פשוט אשר מביא את התלמיד או הסטודנט אל המקום בו הוא מצליח ללמוד כמות גדולה של חומר, לשמור על רמת ריכוז גבוהה ולזכור את מה שקרא. לימדתי כבר יותר מ-1700 איש במסגרות שונות, במכלול גילאים, השכלה ונקודת פתיחה. המסלול הוכיח את עצמו כאפקטיבי ביותר עבור רבים מהם.

קצת ממה שמספרים המתאמנים שלי:

.

 'מפות החשיבה' ממפות את החומר הנלמד ומגישות לנו בצורה ויזואלית ובהירה את המבנה, התוכן, הענפים העיקריים, תתי הנושאים וההקשרים השונים בין כל אלו. במקביל, המפה ממפה גם את הצורה בה עובד המוח שלנו, ומגישה לנו כלי יעיל שבאמצעותו הן מטמיעים את החומר עמוק בזכרון, והן מנגישים אותו לשימוש בטווח הקצר ובטווח הארוך. שימוש מושכל במפות החשיבה מאפשר לקחת גם עוד צעד הלאה משם, ולהוביל את המוח לקראת התפתחות חדשה, לקראת יצירתיות מתהווה, לקראת בניה מחודשת ועצמאית של 'יש' מ'אין'... אחרי שלמדתי משולמית את הקסם הזה, אני משתמשת במפות לסיכום הרצאות ושיעורים, לארגון חומרי למידה ולהבהרת 'בלוקים' גדולים של מידע. על סמך כל מה שלמדתי, אני משתמשת במפה חדשה כדי לברוא את הרעיונות העצמאיים שלי ולהעביר אותם תהליך של הגשמה: מרעיונות מופשטים, בדלי מחשבות וניצוצות - לכדי מוצר מעשי העומד למבחן המציאות וגם מצליח בו. אי אפשר להפריז בערכו של הכלי בנוגע למפות חשיבה.

אסתר בת אביחיל

.

אני מאמין שבכלי הזה אשתמש עוד המון בחיי- בבגרויות, באוניברסיטה ועוד ועוד... אני בהחלט מאמין שניתן להשתמש בכלי הזה בכל גיל, בכל הזדמנות ולכל מטרה. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לך מקרב לב, אני באמת מאושר שזכיתי ללמוד איך להשתמש במוח כמו שצריך.

דייב בן-דור

.

בנוגע למפות חשיבה- כפי שכשאנחנו מכבסים את הכביסה,מקפלים,ומניחים באיזור שונה בארון: חולצות במדף אחד, תחתונים וגרביים במגירה מלמטה, המכנסיים בכלל במדף השני. בדיוק כך,לא מספיקים רק הכביסה והקיפול (הידע והשינון) על מנת שנלמד חומר X ,אנחנו צריכים את הסדר הספציפי כדי שנוכל לשלוף את הפריט מהיר. וזוהי מפת חשיבה.

בנוגע לקורס-אין דבר קשה כמו פוטנציאל לא ממומש.. בכל אחד מאיתנו יש את זה, אם כי ברמות שונות. באופן כללי,לרוב אנו לא יודעים כיצד ״להשתמש בעצמנו״, כיצד להפיק מעצמנו את המיטב שאנו מכילים.. ופה בדיוק מקבלים כלים,שאותם מנסים תחת שמירה על תנאים.. על כל אחד עובד משהו אחר, אך החיפוש הזה מניב תוצאות עצמיות חזקות מאוד.. לומדים איזו שיטת לעמוד פועלת עלינו הכי טוב.. מה הן נקודות החולשה שלי ומה אני עושה כנגדן.. בעצם לומדים להכיר את עצמנו.. וזה הרבה מעבר לקריאה.. זו הצלחה בחיים אמרתי פעם לחברה.. כשבנאדם הולך לפסיכולוג-לא הפסיכולוג ״מרפא״ אותו,אלא הוא מרפא את עצמו,בכך שלראשונה שומע את עצמו אומר בקול דברים שמעולם לא העז לומר לעצמו לפני אפילו בלחש.. ואז הוא כבר בדרך לעבודה על מה שלא תקין אצלו..אז הכלים הם כלי מאוד חזק שמקבלים פה.. העזרה להשתמש בצורה נכונה במה שכבר יש לנו..

נעמה ד., סטודנטית לרפואה

.

מפות ארגון החשיבה הן בהחלט כלי מצויין שאני מתחילה ליישם אותו בלימודיי, יותר מהכל הוא מארגן את הנלמד, תחת מבנה, נותן למידע האבסטרקטי צורה, שניתן לאחוז בה, מייצרת לוגיקה ברורה בים הרעיונות והדברים.

ליאת שחר

התעניינת והגעת כבר לכאן, אז תן לי להשביע את סקרנותך ולחלוק איתך
כמה שאלות ששאלו אותי לאחרונה ושבטח יעניינו אותך:

.

למי הקורס מתאים?

הקורס הזה מתאים לכל אדם שעוסק בלימוד, קריאה ועיסוק עם ארגון רעיונות. זהו כלי פשוט ביותר ומתאים לכל אדם, לא נדרשות כל יכולות מיוחדות כדי ללמוד אותו. 

איפה ומתי מתקיים הקורס?

הקורס מתחיל ברגע שתחליט שאתה רוצה להתחיל, בזמן שלך, בקצב שלך. עם הרשמתך לקורס תקבל שם משתמש וסיסמא לצפייה בשיעורי הוידיאו ממחשבך. בנוסף, תקבל למייל האישי שלך את החוברת של הקורס עם כל התכנים להם אתה זקוק. אין צורך לבזבז זמן וכסף בנסיעות וחניות. הכל נגיש אליך דרך מחשבך האישי וללא הגבלה.

למי הקורס לא מתאים?

הקורס לא מתאים למי שלא חושב שהוא יכול להצליח יותר. אנחנו מאמנים רק את מי שיש לו שאיפות להצליח ולצמוח.

ואם יש לי בעיות קשב וריכוז, הקורס עדין מתאים לי?

בהחלט כן! בעלי בעיות קשב וריכוז זוכים לעיתים לשפר את ההישגים שלהם באופן יותר משמעותי מהאחרים. את הקורס הזה עברו כבר בהצלחה באוניברסיטה מאות סטודנטים בעלי לקויות למידה.

איך אני יכול להיות בטוח שאראה תוצאות בעזרת הקורס?

הקורס "מפות ארגון חשיבה" מועבר באוניברסיטת בן-גוריון במשך 3 השנים האחרונות, וכן השנה הורחב מספר הסטודנטים שילמדו את הקורס בשל הצלחתו הרבה, והתוצאות הנהדרות להן זכו הסטודנטים. זוהי אכן הבטחת איכות לקורס!

בתכל'ס, בכמה אפשר להשתפר ותוך כמה זמן?

הכלי הוא פשוט וקל וכבר מהשיעור השני ואילך תוכל להתחיל להתנסות ולהשתמש בו.

מהו מבנה הקורס ומה אורכו?

אורך הקורס כולו הוא 8 שיעורים, כל שיעור באורך של בין 20 דקות ל-30 דקות. בחלקו הראשון תמצא את הרגע התיאורטי: ההיסטוריה של הכלי הזה, מבנה המוח, כל מה שנדרש כדי להבין את הרציונאל של מה שאנו עושים.
מהשיעור השני ואילך תתחיל להבין את העקרונות המובילים, את הכללים ואת היישומים השונים.
נתחיל מלמפות סיפורים שאנו מכירים ובשיעורים האחרונים נבדוק כיצד ליישם את המפות בלימודים.

שולמית, אני מעוניין להתחיל את הקורס. אפשר להתקדם?

אם הגעת למסקנה שהקורס מתאים לך, ראה את המחיר המיוחד שאני מציעה עבור הקורס. במידה ואתה מאמין כי עליך להשקיע בעצמך את הסכום הזה על מנת להגיע להישגים שתמיד רצית, בהמשך העמוד הזה יש טופס רישום. מלא אותו בפרטיך ומיד תועבר לעמוד תשלום. ברגע שתבצע את התשלום תקבל גישה לכל התכנים של הקורס.

לרגל ההשקה:
מחיר הקורס "מפות ארגון חשיבה"

650 ש"ח
298 ש"ח בלבד
שימו לב: מחיר זה הוא לזמן מוגבל בלבד!

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.