.

הקורס "ללמוד איך ללמוד"
יעזור
לך לעבור את הסמסטר בשלום!

צפו בשולמית אסיף מדברת על מיומנויות למידה בערוץ 10 וקחו מיד כלים להצלחה 

אחד מהסעיפים הבאים מתאר, סביר להניח, את הקשיים שלך:

בעיות הקשב והריכוז מונעות ממך להגיע להישגים שיש לך הרגשה שאפשרי גם לך להשיג

הלחץ שלך גובר לפני מבחנים וכל מבחן הוא סיוט עבורך

יש לך המון חומר ללמוד ואין לך מושג מאיפה להתחיל 

ההרגשה היא שצריך לקרוא שוב ושוב כל עמוד וכל פסקה

הצורך להספיק, לקרוא ולדעת הכל מלחיץ אותך.

למרות העבודה הקשה שלך הציונים נמוכים

ההכנה למבחנים נדחית על ידך עד הרגע האחרון, ואז כבר צריך לעשות הכל תחת לחץ.

מרוב קשיים יש לך הרגשה שלעשות שינוי צריך להיות קשה מאוד.

יש לך הרגשה שצריך לדחות את השאיפות הגדולות שלך כי יש אנשים, אפילו קרובים לך, שאומרים שאי אפשר.

ברור לך שחייבת להיות דרך אחרת לעשות את הדברים ושזה לא חייב להיות כזה סיוט. הצדק אתך!

אז מה בעצם נדרש לך, מה יכול לעזור לך ללמוד בקלות, לעבור את המבחנים האלה בשלום, בזמן קצר ובלי להצטרך לקחת הלוואה בשביל לעשות את זה?

הקדשתי את חיי ללימוד ולמחקר של שיטות וטכניקות המאפשרות לנהל את הידע דרך שיפור יכולת הקליטה המהירה של נתונים, ארגון הידע ושיפור הזיכרון. כתוצאה של עיבוד הידע הזה הכנתי עבורך פתרון מתקדם שמעטים זוכים להכיר ואף ליישם.

האנשים שאיתם אני הכי נהנית לעבוד הם אלה שמוכנים להרחיב את המסגרת שלהם בעוד סנטימטר, שמתמודדים עם אתגרים ורוצים באמת להצליח בלימודים ובכלל בכל תחומי החיים. אלו אותם אנשים שיודעים שיש יותר, שאפשר לעשות דברים אחרת, ברוגע, בסובלנות, להציב את הרף גבוה ולראות אותו מתקרב בכל רגע, דרך הצלחה קטנה אחת ועוד אחת ועוד אחת.

למען השיפור וההצלחה של אנשים כאלה התחייבתי לעשות הרבה יותר. כחלק מההתחייבות העמוקה הזו הכנתי עבורך את 
אותו פתרון בעזרתו תוכל להשיג את הדברים הבאים:

שיפור יכולות עיבוד החומר הנקרא

תכנון נכון של למידה לקורסים 

יצירת רעיונות חדשים ע"י יצירת קישורים בין רעיונות

 

כלים לניהול הזמן והמנעות מדחיינות

כלים כדי להתכונן למבחן בצורה יעילה ומהירה יותר

השגת ציונים גבוהים יותר בלימודים! וביותר קלות!

כלים ליום המבחן עצמו כדי לעבור אותו בשלום וללא חרדות 

קצת ממה שמספרים המתאמנים שלי:

.

באופן אישי. זה קורס שלימד אותי להסתכל על הדברים בצורה אחרת. לא עוד "מלחמה" בהפרעות הקשב והריכוז, אלא שימוש באותן "הפרעות" לטובת הקשב והריכוז.

לא עוד ניגוד, פיצול, סתירה ומאבק בין הכוחות השונים בתוכי, אלא שילוב, הרמוניה ושלום. הרמוניה בין ההמיספרה השמאלית לרעותה הימנית, בין השכל לרגש, בין הרצון להתרכז לרצון להתעסק.

למדתי ליצור את התנאים האידאליים ללמידה. למדתי ללמוד כבן אנוש מורכב, ולא כרובוט. למדתי להתמודד עם אתגרי העידן המודרני-טכנולוגי בתחום הלמידה. למדתי להכיר את המנגנונים בתוכי המעורבים בתהליך הלמידה. למדתי לשלוט בסיטואציה, להיות מודע ומעורב בתהליך הלמידה.

למדתי להירגע, לחייך ולא לשכוח לנשום. למדתי להטיל ספק בריא ולהיות יצירתי. למדתי למתוח את גבולות היכולת, להתקדם צעד נוסף מעבר. למדתי איך ללמוד.

הראל אוזנה, סטודנט

.

אני מאמין שבכלי הזה אשתמש עוד המון בחיי- בבגרויות, באוניברסיטה ועוד ועוד... אני בהחלט מאמין שניתן להשתמש בכלי הזה בכל גיל, בכל הזדמנות ולכל מטרה. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לך מקרב לב, אני באמת מאושר שזכיתי ללמוד איך להשתמש במוח כמו שצריך.

דייב בן-דור, תלמיד תיכון

.

בנוגע לקורס-אין דבר קשה כמו פוטנציאל לא ממומש.. בכל אחד מאיתנו יש את זה, אם כי ברמות שונות. באופן כללי,לרוב אנו לא יודעים כיצד ״להשתמש בעצמנו״, כיצד להפיק מעצמנו את המיטב שאנו מכילים.. ופה בדיוק מקבלים כלים,שאותם מנסים תחת שמירה על תנאים.. על כל אחד עובד משהו אחר, אך החיפוש הזה מניב תוצאות עצמיות חזקות מאוד.. לומדים איזו שיטת לעמוד פועלת עלינו הכי טוב.. מה הן נקודות החולשה שלי ומה אני עושה כנגדן.. בעצם לומדים להכיר את עצמנו.. וזה הרבה מעבר לקריאה.. זו הצלחה בחיים אמרתי פעם לחברה.. כשבנאדם הולך לפסיכולוג-לא הפסיכולוג ״מרפא״ אותו,אלא הוא מרפא את עצמו,בכך שלראשונה שומע את עצמו אומר בקול דברים שמעולם לא העז לומר לעצמו לפני אפילו בלחש.. ואז הוא כבר בדרך לעבודה על מה שלא תקין אצלו..אז הכלים הם כלי מאוד חזק שמקבלים פה.. העזרה להשתמש בצורה נכונה במה שכבר יש לנו..

נעמה , סטודנטית לרפואה

.

...בקיצור שולמית, נראה שאת מאסטר במה שאת עושה. וההרגשה נפלאה להגיע לטוב ביותר. נכון אין לי למי להשוות בתחום ….אבל כפי שאמרת בהדרכה שלך, השוואה היא חסרת ערך. כל אחד חשוב שישווה לעצמו ולהישגיו. ואת זה אכן אני יכולה כבר לומר מההתנסות האישית שלי.

יעל טלמור

התעניינת והגעת כבר לכאן, אז תן לי להשביע את סקרנותך ולחלוק איתך
כמה שאלות ששאלו אותי לאחרונה ושבטח יעניינו אותך:

.

למי הקורס מתאים?

היכולות שנלמד בקורס כבר טמונות בנו. בקורס נלמד כיצד המוח שלנו פועל, מהו הפוטנציאל שלנו וכן איך ליישם את היכולות הקיימות בנו בעזרת טכניקות פשוטות. לכן, הקורס מתאים לכל מי שמעוניין למצות את היכולות שלו בכדי להגיע להישגים מצויינים. מומלץ במיוחד לסטודנטים בכל הגילאים.

איך הקורס עובד טכנית? איך הוא בנוי?

הקורס הוא בעצם צילום של סדנה שנערכה באוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע ומחולקת לעשרה סרטונים של כ-20 ד' כל אחד. הקורס מלווה בחוברת (בפורמט PDF) המסבירה ומפרטת כל שלב לשורה של פתרונות "תכלס" שניתן ליישם מיד.

איפה ומתי מתקיים הקורס?

הקורס מתחיל ברגע שתבשיל בך ההחלטה להתחיל, בזמן שלך, בקצב שלך. עם הרשמתך לקורס תקבל שם משתמש וסיסמא לצפייה בקורס ממחשבך. בנוסף, תקבל למייל האישי שלך את החוברת של הקורס עם כל התכנים להם אתה זקוק. אין צורך לבזבז זמן וכסף בנסיעות וחניות. הכל נגיש אליך דרך מחשבך האישי וללא הגבלה.

למי הקורס לא מתאים?

הקורס לא מתאים למי שלא חושב שהוא יכול להצליח יותר. אנחנו מאמנים רק את מי שיש לו שאיפות להצליח ולצמוח.

ואם יש לי בעיות קשב וריכוז, הקורס עדין מתאים לי?

בהחלט כן! בעלי בעיות קשב וריכוז זוכים לעיתים לשפר את ההישגים שלהם באופן יותר משמעותי מהאחרים. את הקורס הזה עברו כבר בהצלחה באוניברסיטה מאות סטודנטים בעלי לקויות למידה.

איך אני יכול להיות בטוח שאראה תוצאות בעזרת הקורס?

הקורס "ללמוד איך ללמוד" מועבר באוניברסיטת בן-גוריון במשך 4 השנים האחרונות, וכן השנה הורחב מספר הסטודנטים שילמדו את הקורס בשל הצלחתו הרבה, והתוצאות הנהדרות להן זכו הסטודנטים. זוהי אכן הבטחת איכות לקורס!

בתכל'ס, בכמה אפשר להשתפר ותוך כמה זמן?

כבר בשעה הראשונה של הקורס תחשף לתובנות וכלים חדשים שיקפיצו את ההשגים שלך. סטודנטים רבים בקורס מצהירים על שיפור ציונים בעשרות אחוזים תוך כדי שהם משקיעים הרבה פחות מאמץ וזמן בלימודים. גם אתה יכול להגיע להישגים כאלו בזכות הקורס.

מהו מבנה הקורס ומה אורכו?

אורך הקורס כולו הוא 4 שעות המוגשות לך באופן הבא:

חלק ראשון - הנחות היסוד: נכין לעצמנו את הקרקע. נבין כמה הנחות יסוד עלינו ועל המוח שלנו, מה צריך כדי ללמוד, מה זה ללמוד בכלל ואיך אפשר לעשות את זה טוב יותר.
חלק שני - פינת התכל'ס: בחלק השני נמיר את המחקרים להרגלים פרקטיים שניתן לאמץ כדי ללמוד טוב יותר. איך לגשת לחומר כתוב, איך לתכנן את הקריאה ואיך לסכם.
חלק שלישי - להתכונן למבחנים: בחלק השלישי נתמקד באיך לעבור את המבחנים טוב יותר ואיך לצלוח את תקופת הבחינות בשלום. נרכוש לעצמנו דרכי פעולה כדי להטמיע טוב יותר את חומרי הלימוד.

שולמית, אני מעוניין להתחיל את הקורס. אפשר להתקדם?

אם הגעת למסקנה שהקורס מתאים לך, ראה את המחיר המיוחד שאני מציעה עבור הקורס. במידה ואתה מאמין כי עליך להשקיע בעצמך את הסכום הזה על מנת להגיע להישגים שתמיד רצית, בהמשך העמוד הזה יש טופס רישום. מלא אותו בפרטיך ומיד תועבר לעמוד תשלום. ברגע שתבצע את התשלום תקבל גישה לכל התכנים של הקורס.

לרגל ההשקה:
מחיר הקורס "ללמוד איך ללמוד"

750 ש"ח
349 ש"ח בלבד
שימו לב: מחיר זה הוא לזמן מוגבל בלבד!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.