.

התחלת לשכוח?
עם נוסחת ההצלחה לשיפור הזיכרון
אלמד אותך לזכור טוב יותר!

בקורס נוסחת ההצלחה לשיפור הזיכרון
8 שיעורי וידיאו, חוברת דיגיטלית וליווי של 21 יום (דרך 10 מיילים)
כדי להדריך אותך צעד אחר צעד בשיפור הזיכרון שלך!

הקדשתי את חיי ללימוד ולמחקר של שיטות וטכניקות המאפשרות לנהל את הידע דרך שיפור יכולת הקליטה המהירה של נתונים, ארגון הידע ושיפור הזיכרון. כתוצאה של עיבוד הידע הזה מיקדתי שורה של כלים פרקטיים ופשוטים שיכולים להקל עליך מאד.

האנשים שאיתם אני הכי נהנית לעבוד הם אלה שמוכנים להרחיב את המסגרת שלהם בעוד סנטימטר, שמתמודדים עם אתגרים ורוצים באמת להצליח בלימודים ובכלל בכל תחומי החיים. אלו אותם אנשים שיודעים שיש יותר, שאפשר לעשות דברים אחרת, ברוגע, בסובלנות, להציב את הרף גבוה ולראות אותו מתקרב בכל רגע, דרך הצלחה קטנה אחת ועוד אחת ועוד אחת.

למען השיפור וההצלחה של אנשים כמוך התחייבתי לעשות הרבה יותר. כחלק מההתחייבות העמוקה הזו הכנתי עבורך שמונה שיעורי וידיאו בכדי לתת לך פתרון בעזרתו יתפאשר לך להשיג את הדברים הבאים:

מי אני? שולמית אסיף

ב- 15 השנים האחרונות אני מלמדת קריאה מהירה (קריאה תלת-מימדית), מיומנויות למידה ושיפור זיכרון - מכלול של שיטות וטכניקות המאפשרות לנהל את הידע דרך שיפור יכולת הקליטה המהירה של נתונים, ארגון הידע ושיפור הזכרון. מעבירה הרצאות וסדנאות בנושאים של התפיסה, המוח, הזיכרון והשימוש הנכון בהם. את זה אני עושה בארגונים, באוניבסיטאות ומכללות ובכנסים. מזה 26 שנה אני מתאמנת בפיתוח היכולות של האדם. את שיטת החינוך "הפדגוגיה לאלף השלישי" למדתי ואני עדיין לומדת ישירות ממר פטריציו פאולטי באיטליה.

במהלך השנים, חקרתי לעומק את הכלים והשיטות לפיתוח היכולות המוליכות את התלמיד במסלול מובנה אך פשוט אשר מביא את התלמיד או הסטודנט אל המקום בו הוא מצליח ללמוד כמות גדולה של חומר, לשמור על רמת ריכוז גבוהה ולזכור את מה שקרא. לימדתי כבר יותר מ-2000 איש במסגרות שונות, במכלול גילאים, השכלה ונקודת פתיחה. המסלול הוכיח את עצמו כאפקטיבי ביותר עבור רבים מהם.

מספרים משתתפי הקורס:

אם הגעת למסקנה שהקורס מתאים לך, ראה את המחיר המיוחד שאני מציעה עבור הקורס. במידה ואתה מאמין כי עליך להשקיע בעצמך את הסכום הזה על מנת להגיע להישגים שתמיד רצית, בהמשך העמוד הזה יש טופס רישום. יש למלא אותו בפרטיך ומיד עוברים לעמוד תשלום. ברגע שיתבצע התשלום תינתן לך גישה לכל התכנים של הקורס.

כדי לשפר את הזיכרון שלך נדרשת השקעה של 

689 ש"ח בלבד

על מנת להרשם לקורס נוסחת ההצלחה לשיפור הזיכרון
יש להכניס את פרטיך כאן:

עם הלחיצה על הכפתור ייפתח דף תשלום מאובטח ומוצפן.
מיד עם מילוי פרטי כרטיס האשראי ואישור העסקה תופני/ה לדף ובו
הקישורים לסרטוני הוידיאו.
הסיסמאות לסרטונים והחוברת הדיגיטלית תישלח אליך במייל וכך גם המיילים המלווים את התכנית.
* מילוי הפרטים מהווה הסכמה לקבלת דיוורים מאתנו

נדרשת עזרה? אפשר לפנות אלינו לטלפון 08-9790671 או 055-8858582 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.